Strona główna O zespole

O zespole

Odpowiednio dobrana oprawa muzyczna - to podstawa każdej udanej imprezy!!! Dlatego warto postawić na dobry zespół muzyczny.

Repertuar naszego zespołu obejmuje największe taneczne hity muzyki polskiej i zagranicznej, dzięki czemu gwarantujemy udaną zabawę zarówno dla starszych jak i dla młodszych gości. Śpiewamy w języku angielskim, francuskim, włoskim, rosyjskim i oczywiście polskim. Zespół utrzymuje podczas imprezy bezpośredni kontakt z widownią, co pomaga stworzyć swobodną i miłą atmosferę wśród obecnych. ORION BAND prezentuje wysoką kulturę osobistą, poprawny język, ubiór dostosowany do okoliczności. Staramy się, aby na naszych występach królowała nie tylko świetna muzyka lecz również świetny humor. Osoby, które były na naszych imprezach potwierdzą, że nie tylko gramy i śpiewamy, ale kontrolujemy przebieg wesela, aby było bezpiecznie i wesoło, a także by każdy dobrze się czuł. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły, jednocześnie tworząc własną, niepowtarzalną atmosferę.

Zawsze przykładamy wielką uwagę do wszystkich sugestii odnośnie repertuaru muzycznego czy też konkursów i zabaw weselnych. Najważniejsze są dla nas potrzeby (gusty muzyczne) ludzi dla których gramy, dlatego nasz repertuar jest tak bogaty i elastyczny.

Naszą specjalnością, która stała się standardem - jeżeli chodzi o przyjęcia weselne, to biesiada za stołami z akompaniamentem zespołu. Nasz zespół w swoim wyposażeniu sprzętowym posiada takie instrumenty jak akordeon, trąbka i saksofon, co pozwala nam bez potrzeby nagłośnienia wychodzić do gości, grając przy stołach największe przeboje muzyki biesiadnej, tj: "Szła dzieweczka", "Hej z góry, z góry", "Hej sokoły", itp.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jesteśmy grupą wykształconych muzyków, tak więc potrafimy dostosować się do wszelkich wymagań śpiewających gości. Gramy właściwie wszystko i we wszystkich tonacjach. Granie za stołami to świetna zabawa, zarówno dla gości, jak i dla nas. Pozwala to na szybką integrację oraz na wykazanie się w kwestii wokalnej, bardziej odważnych gości.

Nasz zespół posiada własne nagłośnienie oraz oświetlenie estradowe.

Niezawodny transport pozwala na dojazd w każde wskazane miejsce, dzięki czemu świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju.